2. - Българи в чужбина
  3. Жо титуляр при зрелищното равенство с Анжи

Жо титуляр при зрелищното равенство с Анжи

Локомотив Москва с трета поредна грешна стъпка

Краснодар и Анжи не успяха да излъчат победител в двубоя помежду си от 16-ия кръг в Премиер лигата в Русия. Срещата завърши при резултат 2:2, а в състава на домакините като титуляр игра бившият халф на Левски Жоазиньо, който за пореден път показа класата си.

Алексей Иванов откри резултата в полза на Анжи в 38-ата минута, но в средата на второто полувреме домакините сътвориха пълен обрат. Марсио Абреу и Андрей Михеев в 61-ата и 66-ата минута бяха автори на попаденията. Играчите на Анжи обаче не се отказаха и се добраха до равенството с гол на Беноа Ангвба.

В друга среща от кръга Локомотив (Москва) записа поредния си слаб мач. Това беше трето поредно поражение , след като загуби столичното дерби с Динамо (Москва) с разгромното 1:4. Кевин Курани заби два от головете в мача в 10-ата и 25-ата минута, а Игор Семшов направи 3:0 в 37-ата минута. Дмитрий Лосков върна един гол за "железничарите" в 67-ата минута, но Андрий Воронин окончателно уби надеждите на съперника за крайното 4:1.

Другият московски тим Спартак пък се добра до трудна победа с 3:2 в домакинството си на Ростов. Българинът Чавдар Янков отново не бе в групата на гостите.

В Турция: Мъри и Гьозтепе с нов успех в Суперлигата (ВИДЕО)