Леброн зацикли, но Маями взе четвърта поредна победа

Три поредни успеха за Хюстън

Маями постигна четвърта поредна победа след домакински успех срещу Атланта със 104:88 в среща от Националната баскетболна асоциация.
Крис Бош вкара 19 точки, Марио Чалмърс направи серия от девет поредни точки в решителната трета част за успеха на "горещите". Рей Алън завърши със 17 точки, а Леброн Джеймс записа необичайно малко точки в актива си - 13.

Хюстън пък постигна трета поредна победа след 109:85 срещу Бостън. Терънс Джоунс вкара рекордните в кариерата си 24 точки, а Патрик Бевърли добави 16 точки за Хюстън. Къртни Лий се отличи със 17 точки за тима на Бостън, за който това бе четвърта поредна загуба.

Детройт надигра Ню Йорк Никс с 92:86 и спечели за първи път срещу този съперник от осем мач. Родни Стъки реализира 21 точки, 15 от които през второто полувреме. За Никс се отличи Кармело Антъни с 25 точки.