2. Баскетбол
  3. Нефтохимик срази Берое за една четвърт

Нефтохимик срази Берое за една четвърт

Бургаският тим има 9 победи и 5 поражения и е на трето място в класирането

Нефтохимик 2010 записа победа при гостуването си на Берое в Стара Загора, надигравайки домакините с 22 точки разлика - 72:50. Момичетата на Петко Маринов си извоюваха победата точно в рамките на една част, след като спечелиха вторите 10 минути с категоричното 25:3, а след това не изпуснаха инициативата в оставащото едно полувреме.

Глория Браун бе над всички с 22 точки и 16 борби, Секуина Томас добави 12 точки, а Лорън Бел остана с 10 точки, 9 борби и 3 отнети топки.

Нели Пашева и Зорница Найденова вкараха по 11 точки за Берое, докато новото попълнение Валерия Каст остана с 10.

Бургаският тим има 9 победи и 5 поражения и е на трето място в класирането, докато заралийки са седми с 2 победи и 11 загуби.