2. Беласица
  3. Димитър Иванов: На почивката казах на играчите си, че трябва да бъдат по-агресивни

На почивката казах на играчите си, че трябва да бъдат по-агресивни, ако искат да спечелят мача. Това заяви след победата с 4:1 над Беласица помощник треньорът на Вихрен Димитър Иванов, предаде репортер на Novsport.com.

Получи се едно заспало първо полувреме без каквато и да е агресия. Това заяви помощник-треньорът на Вихрен Димитър Иванов след победата с 4:1 над Беласица, предаде репортер на Novsport.com.

„На почивката казах на играчите си, че трябва да бъдат по-агресивни, ако искат да спечелят мача. Напълно проспахме първото полувреме. Не знам, на какво се дължеше тази апатия. Липсваше всякаква агресия”, коментира Иванов. Той категорично отрече възможността мачът да е уговорен.

„Няма никаква уговорка, не е възможно треньорите да влязат и да играят вместо футболистите”, отсече специалистът.

“Вече сме по-спокойни след шестте точки в последните два мача и ще се готвим за двубоя със Сливен. Много е рано да говорим за двубоя със Сливен, нека да мине седмицата, да преспим, да анализираме днешния мач и след това ще мислим с двубоя със Сливен”, заяви бившият играч на ЦСКА, който вкара гол на Левски още в първите секунди на двубоя през 1999 г.

Всички отбори от „А” група получиха лиценз за новия сезон

Лицензионната комисия не спря нито един отбор в елита

Митко Събев поиска 10 отбора в "А" група

Литекс, Спартак (Пд), Ботев (Вр), Брестник и Спортист (Св) натиска за 12 тима в елита

Футболистите избраха Ивелин Попов за играч на сезона

Исмаил Иса, Тодор Янчев и Илиан Илиев обраха наградите

Стефан Спасов - Пастата ще свири Славия - Локо (Пловдив)

На Антон Генов е поверен двубоят Сливен – Пирин

Министър Нейков: Спираме проблемните стадиони

Футболните стадиони в окаяно състояние ще бъдат затваряни след 15 май

Всички мачове от "А" група в неделя от 18,00 - бъдете с Novsport.com, за да не пропуснете нищо

В последните три кръга мачовете минават в едно и също време. Всички 7 двубоя от „А” група започват в 18,00 в следващите три недели, а Novsport няма да остави да прoпуснете нищо

Новият шампинат стартира на 1-ви август

Така отборите в „А” група ще имат почивка от два месеца и половина преди да започнат новото първенство