2. Берое
  3. Илиан Илиев сдържан

Илиан Илиев сдържан

Треньорът на Берое Илиан Илиев определи загубата за неприятна и отдаде всичко най-вече на грешки на отбора

Треньорът на Берое Илиан Илиев определи загубата за неприятна и отдаде всичко най-вече на грешки на отбора, съобщи Beroe Online. Той сподели, че тимът не е успял да приближи линиите при пресирането и от там е дошъл доста брак, тъй като е липсвала компактноста. Илиев не пожела да коментира дали е имало дузпи за Берое в края и призна, че ако има дузпа за Лудогорец, то и картона на Бачев е заслужен. Единствено той сподели, че Александър Барт е трябвало да получи червен картон още в 40-ата минута. Ето какво коментира наставникът на Берое:

"Неприятна загуба. Играхме пренапрегнати в мача. Респектирани от не знам какво. Така беше през целия мач. Първото полувреме след този началния период мисля, че трябваше да решим мача. Имахме след гола още 2-3 ситуации и втората грешка, която не мога да отчета съвсем като такава е че не отбелязохме, а имахме достатъчно ситуации. През второто полувреме искахме да ги принудим да не я изнасят, нападателите ни да са по-близо. Направихме го, но пък в този момент защитата ни беше доста далеч. Тези грешки ако ги правим ще ни е доста тежко срещу всеки противник. Още повече пък с футболисти като на Лудогорец, които играеха със самочувствие. Можеше да си решим мача първото. След 1:1 стана неконтролируем мача. От там дузпата и това е. Не мога да коментирам картона на Бачев. Ако има дузпа, има и картон. Не можем да оспорваме това. Можем да оспорваме, че имаше втори жълт картон на Барт в 40-ата минута. Няма смисъл да коментираме. В следващия кръг ще се опитаме да сме компактни независимо в коя част на терена. Това е най-важното условие. Нападателите Евгени и Влади излизаха добре да ги бият. Искахме да ги принудим да изритват топката, но пък защитата стоеше далеч. Такива загуби, в които имаш гол преднина, имаш ситуации, играеш вкъщи. Ситуация от която можеше да направим фаул ние изпуснахме и ни вкараха. Не знам дали накрая имаше дузпи за нас. Няма смисъл да го говорим."

Ачиари: Имахме доста кадрови проблеми, но момчетата се раздадоха