2. Берое
  3. Петев: Лошо е за нас, че с лека ръка пропиляхме 3-4 чисти положения

Петев: Лошо е за нас, че с лека ръка пропиляхме 3-4 чисти положения

Старши треньорът на Лудогорец Ивайло Петев изтъкна грешки както в нападението, така и в защитата на отбора си при победата с 2:1 над Берое в Стара Загора.

Петев:  Лошо е за нас, че с лека ръка пропиляхме 3-4 чисти положения

"Получи се доста динамичен мач. Оспорван и отворен с атаки към двете врати. Първи стигнахме до сутации. Не съумяхме да ги реализираме. Получихме гол от статично положение. Това е наша грешка. Изключително груба грешка в защита. Бяхме объркани до края на полувремето. Този гол малко или много ни стъписа. През втората част успяхме да се върнем в мача така както започнахме до 30-ата минута. Не се получи чак толкова добре, имаше ситуации, които трябваше да вкараме. Отбелязохме гол, вкарахме и втори. Можеше да отбележим и още един-два. Лошо е за нас, че с лека ръка пропиляхме 3-4 чисти положения. Още един път получи се доста оспорван мач. Не бих казал, че победата е по-специална. Това е мач, в който търсихме да играем и да спечелим трите точки. Днес успяхме, ще опитаме и следващия път", коментира Петев, цитиран от Beroe Online.

Ачиари: Имахме доста кадрови проблеми, но момчетата се раздадоха