2. Берое
  3. Тодор Христов: Ще отида там, където най-много ме искат

Тодор Христов: Ще отида там, където най-много ме искат

Европа не ни е поставена като цел, призна крилото, който получи наградата си за Играч №1 на 18-ия кръг

Крилото на Берое Тодор Христов получи наградата си за Играч №1 на 18-ия кръг в съвместната анкета на в. „Футбол” и Пресклуб „България”. Миналия уикенд старозагорци биха Славия с 2:1 като домакини, а откриващото попадение отбеляза Христов в 32-ата минута. Юношата на Септември (София) вкара гол и в събота, когато неговият отбор загуби гостуването си на Монтана с 1:2.

Иначе 23-годишният Христов заяви, че размерът на заплатата му при евентуален негов трансфер в по-голям клуб не е определяща и не стои на първо място, а далеч по-важно е, когато човек се чувства оценен там, където полага всичките си усилия.

„Ще отида там, където най-много ме искат. Финансовите условия касаят двата клуба, но за мен финансовата част не стои на първо място, не е толкова важно какво ще получавам”, каза той, предаде репортер на Novsport.com.

Роденият в Попово футболист призна, че Берое не преследва конкретна цел.

Играем без напрежение, не е поставено като цел участие в Европа, каза Христов. Цел минимум е много добро представяне в първенството, добави той.

Ачиари: Имахме доста кадрови проблеми, но момчетата се раздадоха