2. Берое
  3. Всички 7 срещи в "А" група на живо в Novsport.com тук

Всички 7 срещи в "А" група на живо в Novsport.com тук

Тук ще можете да проследите развоя на всички седем срещи в един общ материал

Пловдив: 3:0 за Литекс срещу Локомотив (Пд) в 80-ата минута! Нифлор направи преднината на гостите класическа след много хубав удар с глава

София: ЦСКА просто помете Локомотив - 5:1. Александър Бранеков вкара с удар от около 25 метра

Благоевград: Кондев бележи второ попадение за Пирин срещу Монтана

Варна: Владимир Гаджев изравни за Левски след страховит удар отдалеч и лек рикошет

Мездра:
Перфектно изпълнение на Страти Илиев от пряк свободен удар, но топката кацна върху гредата в 76-ата минута

Мездра: След центриране Петков удари топката с глава, за нея скочи Филип Филипов, който удари с ръка кълбото, а реферът Ствфан Спасов подмина чиста дузпа за Сливен. От това по-стопроцентова дузпа трудно може да се види

София: 4:1 за ЦСКА. Саидходжа изведе прекрасно капитана Янчев, който с чудесен прехвърлящ удар направи безпомощен Левашки

Стара Загора: Миньор повежда с 2:0 след гол на Димитър Илиев в 70-ата минута

Бургас:
Борислав Георгиев от Славия е изгонен в двубоя срещу Черноморец

Благоевград: Пирин повежда с 1:0 на Монтана в 52-ата минута след удар на Кондев отблизо

Пловдив: Литекс повежда с 2:0 на Локомотив след гол на Дока

София: Гол за ЦСКА в 50-ата минута - 3:1 !!! Делев подаде към нахлуващия на скорост в наказателното поле - Гранден, който със слаб но точен изстрел направи Левашки безпомощен!!

НАЧАЛО НА ВТОРИТЕ ПОЛУВРЕМЕНА В ДНЕШНИТЕ МАЧОВЕ

КРАЙ НА ПЪРВАТА ЧАСТ ВЪВ ВСИЧКИ МАЧОВЕ С ИЗКЛЮЧЕНИЕ НА ТОЗИ В ПЛОВДИВ, КОЙТО ЗАПОЧНА С НЯКОЛКО МИНУТИ ЗАКЪСНЕНИЕ ЗАРАДИ ХВЪРЛЕНИ ДИМКИ

Бургас: Славия изравнява резултата в Бургас, Вълев е точен за "белите".

София: ЦСКА поведе с 2:1 на Локо София в самия край на полувремето, след страхотен гол от 25 метра на Минев

Стара Загора: Автогол на Вакавлиев дава преднина на Миньор, койот повежда на Берое

Мездра: Гол за Сливен в 41-ата минута!!! Ямуков изравнява

Пловдив: 1:0 за Литекс, след Нифлор отбеляза с глава

Варна:
Страхотен пропуск на Черно море във Варна. Като по чудо Левски вече не губи с 0:2

Бургас: Славия намалява на Черноморец в 36-ата минута, след като Тодор Колев реализира дузпа

Пловдив: Втора греда за Локо Пловдив срещу Литекс. Даксон стреля от пряк свободен удар, топката се удари в гредата зад Галато, но там няма футболист на Локомотив, който да засече топката в празната врата

София: Гол за ЦСКА в 32-ата минута и вече резултатът с Локо (София) е 1:1!! Апостол Попов подаде по страхотен начин през целия терен към Маркиньос, който бе оставен непокрит в наказателното поле на Локомотив и Вкара с глава

Пловдив:
Ивелин Попов бе оставен непокрит в наказателното поле на Локомотив, но Ставрев спаси

Мездра: 1:0 за Локомотив в 20-ата минута. Страти Илиев центрира перфектно отдясно след пряк свободен удар в малкото наказателно поле, където Димитър Петков бе оставен непокрит и засече от упор с глава топката за 1:0

София: Гол за Локомоив в 16-ата минута !!! Страхотно подаване над защитата на ЦСКА към Асамоа изведе нигериецът очи в очи с Караджов и играчът не сбърка

Мездра:
 След атака на Сливен топката бе центртирана в наказателното поле, където Миранда надскочи Кирил Джоров и отправи удар с глава, който Господинов закова на голлинията

Варна:
Страхотен удар на Адемар бе отразен с невероятни усилия от Георги Петков

Бургас
: Авторът на гола за Черноморец срещу Славия - Габирел Атц бе заменен принудително само няколко минути след попадението

Варна: Черно море поведе с 1:0 на Левски. Борносузов центрира от корнер и Божилов с глава откри резултата отблизо

Пловдив: Здравко Лазаров нацели страничната греда на Галото с удар извън границата на наказателното поле след самостоятелен пробив

Варна:
Милиев щеше да си вкара автогол след една центрирана топка от играч на Черно море

Бургас: 1:0 за Черноморец срещу Славия!!!! Габриел Атц вкара след центриране от корнер с глава първия си гол с екипа на отбора

Пловдив:
В двубоя с Литекс играчът на Локо (Пловдив) Даксон излезе с фланелка с номер 100 заради юбилея си от мачове за отбора

Начало на всички двубои от 28-ия кръг на "А" група. Мачът Черно море - Левски започна с няколко минути по-рано от останалите

Варна:
Жоазиньо е на скамейката на Левски за сметка на Димитър Телкийски

Мездра:
Стадионът в града е препълнен. Над 3000 зрители са на кокетното стадионче с една трибуна.

Гранден е нападателят, който е избрал Адалберт Зафиров да води атаката на ЦСКА

В Стара Загора Берое излиза с резервите си за безсмисления мач с Миньор

Родният футболен шампионат е към своя край. Последните три кръга ще бъдат по едно и също време – неделя от 18,00 часа.

Тук ще можете да проследите развоя на всички седем срещи в един общ материал, където ще бъдат отразени всички най-интересни моменти от решаващите мачове в „А” група.

Ако пък сте фен на определен отбор и искате да следите внимателно какво се случва само с него, тогава кликнете в нашата секция „Директно” на съответния двубой и проследете с чат описание или коментар на живо (който мач се предлага)  срещата.

Ачиари: Имахме доста кадрови проблеми, но момчетата се раздадоха