3. 10 от Локо (Пд) удържаха 0:0 с Берое (ВИДЕО)

10 от Локо (Пд) удържаха 0:0 с Берое (ВИДЕО)

Ето и подробностите

Без победител завърши последната среща от 23-ия кръг на първа футболна лига между отборите на Локомотив (Пд) и Беое. Двата отбоар завършиха 0:0 на стадион "Локомотив" в Пловдив. Тимът на Александър Томаш игра цялото второ полувреме с човек по малко, след като минута преди почивката с директен червен картон бе изгонен Йосип Томашевич.

Двубоят започна със ситуация пред Иван Караджов - в първите минути Ерик Сорга бе намерен на добра позиция, но Иван Караджов показа рефлекс. След ситуацията обаче стана ясно, че е имало засада.

Заралии отвърнаха с неточен изстрел от дистанция на Симеон Мечев.

В 18-ата минута Иван Караджов се намеси решаващо, след като Серкан Юсеин сбърка и Пиер Зебли му отне топката, но стражът на гостите успя с крак да реагира в ситуацията.

Николай Киров реши да предприеме смяна още преди края на първата част, като в 30-ата минута замени крайния бранител Сана Гомеш с Педро Енрике.

В 37-ата минута ВАР трябваше да се намесва при ситуация за директен червен картон за Клайдер Машедо при откъсване на Зебли, но в крайна сметка бе отсъдена засада.

В 45-ата минута отново след преразглеждане с ВАР Станимир Тренчев взе решение. Този път бе показан червен картон на Йосип Томашевич за влизане в краката на Божидар Пенчев.

В 51-ата минута Мечев центрира от корнер, след леко разбъркване Макс Челич стигна до топката и я вкара във вратата на Хоркаш. Станимир Тренчев прегледа попадението лично с ВАР и то не бе зачетено заради игра с ръка.

Три минути след това Локо Пд допусна грешка в защита, което позволи на Тонислав Йорданов да пусне успореден на голлинията пас към Божидар Пенчев, но той не успя да стигне пръв до топката.

В следващите минути Берое приложи натиск, но без никакви опасности за Динко Хоркаш.

В 70-ата минута Макс Челич предотврати опасност за Караджов след добро подаване на Митко Илиев към Денислав Александров.

В 81-ата минута Караджов успя да спаси изстрел на Матеус Да Силва, който се озова очи в очи с него. Последваха няколко корнера за домакините, с които защитата на Берое успя да се справи.

Локо Пд - Берое 0:0

Състави:

Локомотив Пловдив: 23. Динко Хоркаш, 50. Йосип Томашевич, 5. Тодор Павлов, 4. Мартин Паскалев, 13. Матеус Силва, 34. Петър Витанов, 15. Пиер Зебли, 14. Димитър Илиев, 10. Джовани Маркес, 9. Ерик Сорга (46' 19. Денислав Александров), 7. Бабакар Дион

Резерви: 1. Илко Пиргов, 20. Милош Петрович, 99. Джовани Трупе, 19. Денислав Александров, 33. Георги Каракашев, 11. Ивайло Димитров, 6. Христо Иванов, 91. Петър Андреев, 21. Иван Михайлов

Треньор: Александър Томаш

Берое: 73. Иван Караджов, 2. Густаво Каскардо, 3. Сана Гомеш (30' 14. Педро Енрике), 5. Зария Ламбулич, 6. Макс Челич, 8. Серкан Юсеин (64' 9. Калоян Кръстев), 16. Симеон Мечев, 18. Клайдер Машедо, 21. Вини Трибуле, 77. Божидар Пенчев (84' 17. Спас Георгиев), 98. Тонислав Йорданов

Резерви: 23. Иван Гошев, 9. Калоян Кръстев, 11. Денислав Станчев, 13. Дамян Йорданов, 14. Педро Енрике, 15. Георги Динков, 17. Спас Георгиев, 19. Васил Василев, 44. Атанас Йорданов

Треньор: Николай Киров

Жълти картони: Сана Гомеш, Зария Ламбулич (Б)

Левски с нов спонсор

Левски подписа договор за партньорство с един от големите производители на млечни продукти в България

Футболните национали заминали за Белфаст благодарение на служебното правителство

С усилията на Министерството на спорта, Министерството на транспорта и МС, направихме възможно участието на националния ни отбор по футбол в Белфаст, съобщи служебният министър-председател Димитър Главчев

Оперираха основен играч на Фратрия

Емил Янчев тръгна в големия футбол под ръководството на Илиан Илиев

Бомба! Загорчич прави преврат в Славия

Златомир Загорчич е поискал от Младен Михалев, да отстрани Венци Стефанов и на негово място да дойде Андрей Желязков

Левски и Ботев Пд в битка за талант от Септември

Левски ще влезе в битка с Ботев (Пловдив) за правата на десния бек на Септември - Мартин Полендаков

Любо Пенев заплашва лиценза на Локо Пд?

Треньорският щаб не е получавал пари от лятото

Илиан Илиев и България вървят към исторически рекорд

До края на годината можем да изравним висшето постижение от 12 поредни мача без загуба