3. България направи реми на Македония в контрола по футзал

България направи реми на Македония в контрола по футзал

След снощната загуба с 0:3 от Македония, днес българския национален отбор по футзал изглеждаше значително по-добре и се добра до 1:1 в контролна среща, играна в зала „Скаптопара” в Благоевград.

След снощната загуба с 0:3 от Македония, днес българския национален отбор по футзал изглеждаше значително по-добре и се добра до 1:1 в контролна среща,  играна в зала „Скаптопара” в Благоевград.

"Трикольорите" откриха резултата в 15-та минута на срещата чрез Тихомир Иванов. Две минути по-късно гостите от западната ни съседка успяха да изравнят и да си тръгнат от Благоевград без да загубят. Веднага след мача старши треньорът на националите Венцислав Гаврилов заяви, че отборът е играл значително по-добре от вчера и се надява на безпроблемно класиране в следващия етап от евроквалификациите.

До класиране в следващия кръг нашите могат да стигнат само ако се справят със съперниците си в предстоящите квалификация, на която сме домакини - от 18-22 февруари в Албена. Тогава нашите ще срещнат отборите на Армения. Естония и Латвия.