3. Бардон: Днес изиграхме най-добрия си мач за тази година

Бардон: Днес изиграхме най-добрия си мач за тази година

Полузащитникът на българския шампион Левски Седрик Бардон остана изключително щастлив след първата победа на „сините” в Лига Европа с 1:0 над Лацио. Срещата се игра на стадион „Олимпико” в Рим, а единственото попадение в мача бе дело на Йовов в 61-ата минута.

Полузащитникът на българския шампион Левски  Седрик Бардон остана изключително щастлив след първата победа на „сините” в Лига Европа с 1:0 над Лацио. Срещата се игра на стадион „Олимпико” в Рим, а единственото попадение в мача бе дело на Йовов в 61-ата минута.

„Много съм доволен от този успех, тъй като това бе последната ни възможност в тазгодишната надпревара. Освен победата днес изиграхме и най-добрия си мач за тази година, така че можем да сме радостни и да почиваме малко по-спокойни. Днес всички се борихме през всичките 90 минути и желаехме трите точки повече от всичко. Надявам се този успех да поведе тима към нещо по-добро и да направим повече мачове като този. Пожелавам си през пролетта да реализираме положенията, които създаваме и да се представяме на по-високо ниво, отколкото през есента. Не смятам, че победата ни се омаловажава от факта, че Лацио са играли с резервите, тъй като един друг отбор наскоро игра срещу едни други резерви и падна с 0:3, при това вкъщи”, каза Бардон пред „Дарик” радио след края на двубоя.