3. Батков: Дано Стоилов да дойде в Левски!

„На клуба му трябва стабилност – финансова и откъм добър треньор“

Бившият собственик на Левски Тодор Батков разкри какво точно е нужно на „сините“ за излизане от тежката ситуация.

„На Левски трябва стабилност – финансова и откъм добър треньор“, посочи той.

„Дай Боже Станимир Стоилов да дойде и подкрепа от публиката. Това е“, заяви Батков в ефира на NOVA, а "Тема спорт" посочва, че от началото на сезона Левски има голям проблем с дисциплината на футболистите си.

Срещу Берое още преди почивката бе изгонен Христофор Хубчев, който реализира дебютния си гол със синята фланелка. Така във втори пореден мач столичани останаха с човек по-малко, при това през първото полувреме.

В петия кръг отборът падна с 1:3 от Ботев Пловдив. Канарчетата откриха в самия край на първата част от дузпа, която бе направена от Патрик-Габриел Галчев. Десният бек дори бе изгонен в тази ситуация.

От началото на кампанията срещу Левски са отсъдени и три 11-метрови наказателни удара. На „Георги Аспарухов“ такъв получи Арда, който спечели с 2:0. Във Враца дузпа бе отсъдена и за местния Ботев, който също спечели с 2:0. Видно е, че треньорският щаб на сините трябва да обърне внимание на футболистите да внимават с нарушенията, още повече че от този сезон на всички двубои има ВАР.

Срещу Берое пък 50-ия си мач за Левски изигра капитанът на отбора Николай Михайлов. Той дебютира за сините през 2005 година. Същото постижение снощи регистрира и Борислав Цонев.