3. Бербатов разочарован от отпадането на Лудогорец от ШЛ

Бербатов разочарован от отпадането на Лудогорец от ШЛ

Нападателят на Манчестър Юнайтед – Димитър Бербатов, е разочарован от отпадането на българския шампион Лудогорец от Шампионската лига.

Късно снощи разградчани загубиха от Динамо (Загреб) с 2:3, а по този начин и отпаднаха от турнира в дебютното си участие. Победното попадение за хърватския тим падна в 8-ата минута от продължението на двубоя, а главният рефер бе дал само 5 допълнителни минути.

Ето и какво написа Димитър Бербатов в своя профил във фейсбук: Лудогорец: Mомчета, дръжте си главите високо изправени, играхте отлично, няма от какво да се срамуватe..Човека със свирката обаче има от какво да се срамува, и то много, много..Такова нещо не бях виждал..Това е срамота, и трябва да се вземат мерки. Не може да се подиграват така с българския футбол, и труда на момчетата..