3. Берое без последното си ново попълнение срещу Арда

Берое без последното си ново попълнение срещу Арда

Илиян Стефанов отнесе наказание

Берое ще бъде без последното си ново попълнение Илиян Стефанов при гостуването на Арда от 24-ия кръг на efbet Лига.

Стефанов направи своя официален дебют за Берое при загубата с 1:2 от Етър Велико Търново в Стара Загора. Той се появи в игра през второто полувреме, записвайки първи минути с екипа на „зелено-белите“.

22-годишният футболист си изкара жълт картон в заключителните минути на мача и заради натрупани картони е наказан с една среща лишаване от състезателни права и санкция от 250 лева.

Берое привлече Стефанов в края на февруари, а заради липсата на подготовка, той дълго време не попадаше в плановете на Димитър Димитров.
Томаш: Не гледам класирането в момента

Той разкри кога ще пусне в игра Лиъм Купър

Жребий за SESAME Купа на България - Втори предварителен кръг и Първи кръг финална фаза

Любо Пенев: Не наказваме грешките на противника

Треньорът на Локо Пловдив очаквано не беше доволен от загубата с 0:2 от ЦСКА 1948

Валентин Илиев: Нямам право да кажа, че сме играли слабо