3. Черно море допусна обрат срещу втория в Румъния

Черно море допусна обрат срещу втория в Румъния

Педро Еуженио вкара за "моряците" в контролата на новия стадион в Балчик

Черно море загуби с 1:2 контролата срещу втория в румънския шампионат Виторул Констанца, която двата отбора организираха в паузата на първенствата заради международните мачове. „Моряците” допуснаха обрат.

Срещата, която се проведе на новия стадион в Балчик, започна с едноминутно мълчание в памет на загиналите при атентатите в Париж.

Треньорът на Черно море Никола Спасов изпробва холандеца Дани Шхриърс, когото пусна на почивката. Нападателят, който евентуално може да бъде привлечен през зимата, обаче бе заменен 5 минути преди края.

Черно море започна по-добре, но първото чисто положение бе за Виторул в 33-ата минута, когато Кицу стреля с глава и уцели напречната греда.

Шест минути по-късно „моряците” откриха. Матиас Курьор изведе отлично Педро Еуженио и последният прати в мрежата.

В 63-ата минута румънците изравниха от свободен удар чрез Чернат. А в 81-ата минута Танасе прехвърли резервния вратар Николов за 2:1.

Черно море: 40 Чанович, 6 Кулибали, 15 Траянов, 17 Костадинов, 23 Жиньо, 3 Георгиев, 84 Паланков, 14 Вареа, 70 Педро, 27 Неделчев, Матиас

Резерви: 1 Николов, 20 Бижев,11 Петков, 13 Райков, 77 Васев, 34 Минков, 35 Илиев, 36 Гушлев, 10 Шхриърс

Ст. Треньор: Н. Спасов

Виторул: 31 Бузбуки, 30 Бензар, 21 Боли, 15 Църу, 4 Митаке, 4 Филип,  10 Чернат /к/ ,19 Аганович , 20 Хаджи, 24 Николица, 25 Кицу

Резерви: 12 Римличиану,  3 Митреа, 6 Мунтеано, 7 Танасе, 17 Букака, ,22 Ганея, 23 Мишеларику, 95 Въна, 99 Георге, 9 Гавра

Треньор: Джика Хаджи

Започна изграждането на най-модерния стадион в България (ВИДЕО)

Първите дейности около строежа на „Армията“ вече са факт

Наш национал: При Илиан Илиев енергията в отбора е различна

„Трябва да изплуваме от тинята“

Караманджуков: Здравето на децата е на първо място

"Спортът е изключително важно нещо"

Иван Колев: Пет пъти излизаме сами срещу вратаря и нищо...

Ботев (Пд) пусна билетите за мача с Левски

От клуба припомнят, че в продажба са и пакетни пропуски за трите домакинства през октомври