3. Черно море гони първа победа в първенството с мисъл за Апоел

Черно море гони първа победа в първенството с мисъл за Апоел

Варненци приемат новака Септември София

Черно море приема Септември София в мач от втория кръг на efbet Лига. Двубоят е днес от 21:15 часа на "Тича".

Варненци излизат срещу новака в елита с мисъл за реванша от Лига на конференциите срещу Апоел Беер Шева. Първата среща между двата отбора, играна в Ловеч, миналия четвъртък завърши 0:0 и това прави ответната среща, която се ще се проведе в Разград, изключително интригуваща.

"Моряците" стартираха първенството с нулево равенство у дома срещу ЦСКА 1948 и сега ще се опитат да зарадват своите фенове с голове и победа. Очаква се треньорът Илиан Илиев да направи промени в своя състав. На пейката най-вероятно ще останат играчи като Даниел Димов, Исмаил Иса, Влатко Дробаров, Цветомир Панов и Дуду. Това ще даде шанс за изява на футболисти с по-малко минути до момента.

Септември стартира сезона със загуба с 0:1 от Берое. Треньорът Николай Митов заложи на много млади футболисти, като сподели, че документите на част от новите не са готови. Дали те ще могат да играят днес, не е ясно.

Главен съдия на мача е Владимир Вълков.

Букмейкърът 8888.bg оценява възможността да има повече от два гола в срещата на 54.6%. Шансовете за малко попадения на "Тича" са 52.6%.