3. Черно море разби Несебър с 5:0 в контролна

Черно море разби Несебър с 5:0 в контролна

Черно море разби Несебър с 5:0 в контролна среща, която се игра в Албена. Два гола отбеляза Йордан Юруков, а с по едно се отчетоха Мирослав Манолов, Георги Илиев и Атанас Борносузов.

„Моряците” поведоха в 11-ата минута чрез Йордан Юруков, а в 31-ата отново той направи 2:0. През второто полувреме Черно море стигна до нови три попадения. В 68-ата минута Мирослав Манолов вкара за класическото 3:0, 6 минути преди края на редовните 90 минути Георги Илиев се възползва от отличен пас на Георги Какалов. Крайният резултат оформи новото попълнение Атанас Борносузов в 89-ата минута.