3. Черноморец победи Люцерн с 4:2

Черноморец победи Люцерн с 4:2

Елитният Черноморец (Бургас) победи швейцарския Люцерн с 4:2 в контрола, която се игра в турския курорт Анталия, съобщи Дарик Радио. Първият гол за "акулите" реализира сърбинът Стоимирович в 20-ата минута с хубав прехвърлящ удар, след което вкара втория си гол в мача за 2:0. Люцерн намали в 56-ата минута с гол на Скариони. В заключителните минути на двубоя Костадин Дяков 3:1, а само две минути по-късно швейцарците намалиха чрез Каич. Крайното 4:2 оформи Станислав Жеков с глава в 88-ата минута, а наставникът Красимир Балъков пусна в игра два различни състава

Елитният Черноморец (Бургас) победи швейцарския Люцерн с 4:2 в контрола, която се игра в турския курорт Анталия, съобщи Дарик Радио.  Първият гол за "акулите" реализира сърбинът Стоимирович в 20-ата минута с хубав прехвърлящ удар, след което вкара втория си гол в мача за 2:0. Люцерн намали в 56-ата минута с гол на Скариони. В заключителните минути на двубоя Костадин Дяков 3:1, а само две минути по-късно швейцарците намалиха чрез Каич. Крайното 4:2 оформи Станислав Жеков с глава в 88-ата минута, а наставникът Красимир Балъков пусна в игра два различни състава.

Първо полувреме: Чворович, Дянков, Николов, Кръстев, Марсио, Траянов, Ремзи, Фернандес, Стоимирович, Карбони и Крумов

Второ полувреме: Стоянов, Трайков, Жеков, Бонев, Старокин, Дяков, Петров, Божинов, Симеонов, Димитров и Дуду