3. Дерменджиев: ЦСКА не ни изненада с нищо

Дерменджиев: ЦСКА не ни изненада с нищо

Има въпроси, на които трябва да си отговорим, призна специалистът

Старши треньорът на Лудогорец Георги Дерменджиев остана спокоен след трудната победа над ЦСКА с 1:0, дошла с автогол на съперника. Опитният специалист все пак призна, че има въпроси, на които в клуба трябва да си отговорят, визирайки незадоволителното представяне както сега, така и в реванша с Динамо Батуми (0:1).

"Имаме достатъчно опит. Първото полувреме неутрализирахме всичко, което ЦСКА създаде. В крайна сметка стигнахме до гол, за нас бяха важни тези 3 точки.

Бяхме подготвени точно за такъв тип игра, но не успяхме да затворим някои пространства. В крайна сметка направихме корекция и второто полувреме бе много по-различен.

Знаехме, че ще ни пресират, това няма значение, зад гърба си имат много свободни пространства, от които не мохахме да се възползваме.

Отборът трябва да придобие тази култура да играе равностойно и за първенство, и за евротурнирите.

"Има въпроси, на които трябва да се отговори. Не го приемам като нарицателно "страдане". Мачът с грузинците го спечелихме, няма значение, че там загубихме."

Любо Пенев извлече повече позитиви от контролата с Берое

"Смърфовете" загубиха с 0:1 от старозагорци

Еуфория в Пловдив! Над 10 000 викат за България

Огромен интерес към билетите за мача

Николай Минков: Искаме да сме в топ 3 и да спечелим Купата

Един от лидерите на Ботев Пловдив определи целите пред "канарчетата"

Генчев: Винаги може и по-добре

"Фабио Лима отново се контузи", потвърди треньорът на Левски

Локо Пловдив допусна поражение от Берое на "Лаута"

Старозагорци победиха с 1:0 в Пловдив

Левски надви Ботев Враца с 3:2 в контрола (ВИДЕО)

Бала, Сангаре и Ван дер Каап отбелязаха за "сините" на "Герена"

НСА допусна поражение в женската Шампионска лига

Расинг Юнион победи нашите момичета с 2:0 в Люксембург

Груев: Ако играем като отбор, ще победим

Халфът на Лийдс вярва в успеха срещу Северна Ирландия

Илиан Илиев: Интересът от феновете ни радва

Националният ни селекционер заяви, че мачът със Северна Ирландия няма да е лесен