3. Десподов: Губим трета поредна среща и е ясно, че трябва да реагираме

Десподов: Губим трета поредна среща и е ясно, че трябва да реагираме

Българското крило Кирил Десподов направи добър мач за ПАОК, но тимът снощи претърпя поражение с 0:1 на свой терен от ФКСБ

Българското крило Кирил Десподов направи добър мач за ПАОК, но тимът снощи претърпя поражение с 0:1 на свой терен от ФКСБ (Футболен клуб Стяуа Букурещ) във втория кръг на Лига Европа. Българинът удари греда, след това създаде положение и за Абдулрахман Баба, а в началото на второто полувреме негов диагонален изстрел профуча край сглобката на двете греди.

Но освен втора загуба в Европа, тя се превръща в общо трета след 0:1 на свой терен от градския съперник Арис през изминалия уикенд.

Но пред камерата на телевизия ANT1 след мача подчерта, че отборът му не e заслужавал да загуби от румънците."Губим трета среща една след друга и разбира се, че се притесняваме. Трябва да реагираме. Но не заслужавахме да загубим от Стяуа. Опитахме, имахме шансове, но не успяхме, въпреки факта, че не се отказахме до края".

"Натиснахме от самото начало, имахме ситуации. В един злополучен момент допуснахме гол и вече трябваше да отбележим два гола, за да стигнем до победата. В последните 30 минути не намерихме положенията, които бихме искали. Но играхме страстно, борихме се за това, имахме шансове в останалата част от мача. Трябва да вдигнем глави и да работим повече", обясни най-добрият български футболист.

На въпрос дали тимът вече губи увереност, той каза: "Не става въпрос за увереност, сигурен съм в това. Резултатите ще дойдат, защото играем добре. Трябва да реагираме незабавно и да постигнем добри резултати в следващите мачове в Гърция и в Европа”.

Появи се кандидат за Локомотив Пловдив

Сериозен бизнесмен е проявил желание да влезе в Локомотив Пловдив и да поеме издръжката на клуба

НА ЖИВО: Крумовград - ЦСКА 1948 1:0

Крумовград приема ЦСКА 1948 в среща от 11-ия кръг на футболното ни първенство

Александра Жекова ще е спортен психолог на юношеските национални гарнитури от U15 до U19

Световната и европейска шампионка по сноуборд, коуч и ментор на млади спортисти Александра Жекова се присъединява към екипа от експерти на БФС

Актьорът, изиграл Гунди, ще бъде специален гост на Ботев Пловдив - Левски

Актьорът Павел Иванов, който играе Георги Аспарухов, във филма "Гунди - Легенда за любовта" ще бъде специален гост на мача между Ботев Пловдив и Левски

Ветераните на Левски победиха Хасково на турнир в памет на Александър Костов

Ветераните на Левски победиха с 3:2 Хасково в демонстративен мач от турнира в памет на легендарното крило Александър Костов

Томаш: Ако си мислим, че сме голямата работа, ще имаме проблем

Старши треньорът на ЦСКА Александър Томаш даде пресконференция преди домакинството на Септември

Илиан Илиев: Треньорът има доста изисквания

Халфът на ЦСКА – Илиан Илиев-младши, сподели очакванията си преди домакинството на Септември София в събота