3. Димитър Телкийски игра 71 минути при загуба на Апоел (Тел Авив)

Димитър Телкийски игра 71 минути при загуба на Апоел (Тел Авив)

Българският полузащитник на Апоел (Тел Авив) Димитър Телкийски игра 71 минути за своя отбор при загубата с 0:1 от Бней Сахин в среща от 10-тия кръг на израелското първенство. Домакините бяха по-активния отбор и заслужено победиха Апоел, а Телкийски не се представи на познатото си високо ниво. Другият българин в състава Елин Топузаков не взе участие в двубоя. Единственото попадение за Сахин отбеляза Окоча в 42-ата минута. Мечо бе заменен в 71-ата минута от Абутбул.