3. Дубълът на ЦСКА 1948 удари Ботев II

Дубълът на ЦСКА 1948 удари Ботев II

Ето и подробностите

Дублиращият отбор на ЦСКА 1948 постигна нова победа във Втора лига, след като победи втория отбор на Ботев Пловдив с 3:1 в среща от 22-ия кръг на второто ниво на родния футбол, играна на  "Футболен комплекс Ботев 1912".

Мачът започна по-добре за домакините, като във втората минута удар на Станислав Петков мина над вратата.

В 5-ата минута роденият през 2007 година Стефан Смъркалев отрази силен удар, но при добавката Айвън Ангелов вкара за 0:1. В 16-ата минута груба грешка в отбрана на пловдивчани доведе до бърза атака и удар, като Никола Нейчев с шпагат предотврати сигурен гол.

Секунди по-късно Самуел Акере отправи удар, топката рикошира в бранител и се върна в атакуващия футболист, който с мощен удар от 20 метра простреля вратаря за 1:1. В следващите минути гостите изпуснаха няколко положения, а в 39-ата минута от дузпа Педриньо се разписа за 1:2.

След почивката столичани имаха игрови превес, но трудно стигаха до чисти голови положения. В 64-ата минута добра атака отдясно завърши с остро центриране и Мариян Тонев от движение увеличи аванса на "червените" - 1:3.

До края на мача гостите се опитваха всячески да стигнат до четвърти гол, като на няколко пъти бяха близо до него, но направиха редица пропуски.

В другият двубой от Втора лига, игран по същото време Лудогорец II се наложи над Литекс с 1:0 и го остави в зоната на изпадащите.

Синът на Любо Пенев напуска Локо (Пд)

Николас ще последва баща си

ЦСКА вади 3 милиона евро за селекция

ЦСКА праща скаути в Бразилия

Левски с нов спонсор

Левски подписа договор за партньорство с един от големите производители на млечни продукти в България

Футболните национали заминали за Белфаст благодарение на служебното правителство

С усилията на Министерството на спорта, Министерството на транспорта и МС, направихме възможно участието на националния ни отбор по футбол в Белфаст, съобщи служебният министър-председател Димитър Главчев

Оперираха основен играч на Фратрия

Емил Янчев тръгна в големия футбол под ръководството на Илиан Илиев

Бомба! Загорчич прави преврат в Славия

Златомир Загорчич е поискал от Младен Михалев, да отстрани Венци Стефанов и на негово място да дойде Андрей Желязков

Левски и Ботев Пд в битка за талант от Септември

Левски ще влезе в битка с Ботев (Пловдив) за правата на десния бек на Септември - Мартин Полендаков

Любо Пенев заплашва лиценза на Локо Пд?

Треньорският щаб не е получавал пари от лятото

Илиан Илиев и България вървят към исторически рекорд

До края на годината можем да изравним висшето постижение от 12 поредни мача без загуба