3. Двама от Левски с проблеми след Крумовград

Двама от Левски с проблеми след Крумовград

Двама футболисти на Левски напуснаха принудително терена по време на мача с Крумовград (0:0) в неделя. Това са Асен Митков и Фабио Лима.

Българският халф бе заменен в 60-ата минута от Патрик Мислович, а бразилецът още на почивката от сънародника си Евертон Бала.

„Лима се контузи, изду му се глезенът. Още в 5-ата минута имаше сблъсък с играч на съперника.

При Митков става въпрос за травмата, която имаше. Получава едни схващания и не можем да установим на какво се дължат.

В началото на второто полувреме започва да ги получава в областта на бедрата“, разкри Николай Костов.

В момента на „Герена“ Илиян Стефанов е извън сметките на наставника до края на сезона. 25-годишният футболист скъса кръстна връзка по време на двубоя с Хебър (1:0) и вече претърпя операция. Очаква се възстановяването му да продължи около осем месеца.