Две дилеми за Ел Маестро преди гостуването на Пирин

Въпросителните пред специалиста са свързани със защитата

Треньорът на ЦСКА Нестор Ел Маестро има две дилеми по състава за предстоящото гостуване на Пирин. Сблъсъкът на стадион „Христо Ботев“ в Благоевград е в събота от 19:00 часа. Въпросителните пред специалиста са свързани със защитата, пише "Тема Спорт".

Едната от тях е дали да продължи да залага на Енес Махмутович, или вместо него да стартира напълно възстановеният от травма Браян Кордоба. Очакваше се последният да се завърне в състава още срещу Левски, но това не се случи и той остана резерва.

Другата позиция, за която се колебае Нестор, е левият бек. В предишните два двубоя там бе ползван последният привлечен в състава Емануел Шакич. 32-годишният австриец захапа титулярната позиция, защото Тибо Вион увисна с картони и трябваше да бъде съхранен. Французинът бе резерва на Шакич във вечното дерби, като се появи на терена през втората част. Ако Тибо играе срещу Пирин и получи официално предупреждение, то ще пропусне домакинството на Арда следващата седмица.

В мачовете с Локо Пд (2:0) и Левски (1:1) Ел Маестро ползва една и съща единайсеторка.

Локо Пловдив разби Пирин с 4:0

Отлично представяне на "смърфовете" в Самоков

Славия с четвърти пореден успех в контролите

"Белите" надвиха Марек с 2:0

ЦСКА: Благодарим на прекрасните фенове в Банско

"Признателни сме и на домакините ни в Банско за гостоприемството, чудесните условия и отношението!", заявиха армейците след края на лагера

Юноша на Спартак Варна с първи професионален договор

Даниел Халачев сложи подпис под контракт до 2027 година

Любимец на "синята" публика свързван с Берое?

Паулиньо може да се завърне в Първа лига

Краев може да поеме към Русия?

Халфът все още няма подписан договор с друг отбор

Берое привлече Винисиус Белоти

През изминалия сезон Белоти вкара 4 гола и даде три асистенции с екипа на Бдин Видин

Ел Джемили също си тръгва от Левски

Вече се работи по сделката за офанзивния халф

Спартак (Варна) надви Фратрия

Победният гол за "соколите" вкара 19 годишният талант Даниел Халачев в 54-ата минута