Ел Маестро с куп промени за Крумовград

Треньорът Нестор Ел Маестро ще направи доста промени в стартовия състав на ЦСКА за днешния двубой с Крумовград, спрямо победата с 3:0 над втородивизионния Черноморец Балчик за купата.

Сред стартовите 11 ще се завърнат поне шест футболисти, които бяха оставени на пейката край морето. Списъкът е воден от вратаря Густаво Бусато. В защита ще започнат Тибо Вион и Християн Петров на местата съответно на Сейни Санянг и Енес Махмутович.

В халфовата линия ще попаднат Джонатан Линдсет, който вкара много красив гол с пета, след като се появи като резерва, както и Марселино Кареасо. На върха на атаката пък ще застане Матиас Фаетон. Все още не е ясно дали негов партньор ще бъде Майкъл Естрада, или Данило Асприля, отбелязал дебютните си две попадения с червената фланелка в Балчик.

За него това бе и първи двубой като титуляр, след като дълго време физическото му състояние не му позволяваше да играе повече от едно полувреме. Припомняме, че неговата лятна подготовка бе нарушена заради сагата с трансфера му от израелския Бейтар Йерусалим на “Армията”, а след това и бе контузен. Колумбиецът обаче вече е в оптимална кондиция и след победата над Черноморец Балчик заяви, че е готов да покаже какво може в ЦСКА.

Локо Пловдив разби Пирин с 4:0

Отлично представяне на "смърфовете" в Самоков

Славия с четвърти пореден успех в контролите

"Белите" надвиха Марек с 2:0

ЦСКА: Благодарим на прекрасните фенове в Банско

"Признателни сме и на домакините ни в Банско за гостоприемството, чудесните условия и отношението!", заявиха армейците след края на лагера

Юноша на Спартак Варна с първи професионален договор

Даниел Халачев сложи подпис под контракт до 2027 година

Любимец на "синята" публика свързван с Берое?

Паулиньо може да се завърне в Първа лига

Краев може да поеме към Русия?

Халфът все още няма подписан договор с друг отбор

Берое привлече Винисиус Белоти

През изминалия сезон Белоти вкара 4 гола и даде три асистенции с екипа на Бдин Видин

Ел Джемили също си тръгва от Левски

Вече се работи по сделката за офанзивния халф

Спартак (Варна) надви Фратрия

Победният гол за "соколите" вкара 19 годишният талант Даниел Халачев в 54-ата минута