3. Етър победи Берое в контрола

Етър победи Берое в контрола

Вижте как се разви мача

Новакът в efbet лига Етър постигна победа с 2:1 над Берое в контролна среща, играна на стадион "Ивайло".

Преди началото на мача Етър представи официално състава си за новия сезон.

За Берое в мача не взеха участие контузените вратар Хуан Пабло Лунгарсо, Вини Трибуле и Густаво Каскардо. За Етър пък отсъстваха Христо Митев и Ивайло Димитров.

Берое поведе в резултата в 18-ата минута, когато Майк Севайос получи топката по дясното крило и веднага центрира с едно докосване в наказателното поле на Етър, където на втора греда Тонислав Йорданов с глава вкара топката във вратата на Дамян Христов.

Етър започна по-активно през второто полувреме и стигна до изравнителното попадение в 46-ата минута. След центриране отляво на наказателното поле на Берое, Мартин Тошев с глава от близко разстояние вкара топката във вратата на Ачинели.

Етър стигна до пълния обрат в 76-ата минута, когато Денислав Ангелов се възползва от груба грешка на младия Алекс Петров и преодоля Родриго Ачинели за 2:1.

Любо Пенев: Не наказваме грешките на противника

Треньорът на Локо Пловдив очаквано не беше доволен от загубата с 0:2 от ЦСКА 1948

Валентин Илиев: Нямам право да кажа, че сме играли слабо