3. Фийни: Не се страхувам от никой, дори от Барселона!

Фийни: Не се страхувам от никой, дори от Барселона!

"Ще се насладим на мача с ЦСКА в следващия кръг, те са фантастичен клуб, както и ЦСКА 1948"

Треньорът на Пирин (Благоевград) Уорън Фийни даде мнението си след успеха с 4:1 над ЦСКА 1948.

"Щастлив съм за играчите, заслужихме тази победа, искам да поздравя всички в клуба. Трябва да започваме много силно мачовете, за да притискаме съперника. Днес го направихме, много съм доволен от представянето на всички. Страхотен старт на двубоя, вкарахме ранен гол, съдиите се справиха добре, доволен съм от трите точки. Не искаме да допускаме голове в тази част на полувремето. Благодарен съм на всички, на Дюлгеров, че игра. Брахими е феноменален, вкара и гол.

Ще се насладим на мача с ЦСКА в следващия кръг, те са фантастичен клуб, както и ЦСКА 1948. Не се страхувам и от Барселона, ако дойде да играе тук. Насладете се на победата, момчета", каза наставникът на "орлетата".