3. Голове и в двете врати в Атина

Голове и в двете врати в Атина

ПАО и Ботев ще се разпишат поне по веднъж

Ботев Пловдив гостува на Панатинайкос в първи мач от втория предварителен кръг на Лига Европа. Срещата в Атина е в четвъртък от 21:00 часа.

"Канарчетата" стигнаха до мача с гръцкия гранд, след като елиминираха Марибор след победа с 2:1 в Пловдив и равенство 2:2 в Словения. Възпитаниците на Душан Керкез играят много силно в атака до момента, като разполагат с изключителен голмайстор в лицето на новото попълнение Антъни Уджа, както и страхотен плеймейкър - Ивелин Попов. Откритието до момента обаче е Кристиан Нвачукчу. Нигериецът дава много острота по фланговете и се отчете с важен гол и асистенция в Марибор. През уикенда подаде два пъти за две попадения на Мартин Секулич.

В същото време класата на ПАО е безспорна. Тимът няма да може да разчита на голмайстора си Фотис Йоанидис, но треньорът има на разположение Андраж Шпорар и Александър Йеремиеф. Тасос Бакасетас, Филип Джюричич и Даниел Манчини също ще бъдат сериозна опасност за вратата на Ботев.

Предполагаме, че гостите няма да се затворят и ще опитат да вкарат поне един гол в Атина. За ПАО това ще бъде първи официален мач, като отборът е и в началото на подготовката си. Гръцкият гранд от своя страна разполага с много класни изпълнители в атака, които ще се разпишат поне веднъж във вратата на "канарчетата".

Букмейкърът 8888.bg дава вероятност от 52,6% за голове и във двете врати в Атина в четвъртък вечер, като именно това е нашата прогноза за срещата между Панатинайкос и Ботев Пловдив.

Любо Пенев извлече повече позитиви от контролата с Берое

"Смърфовете" загубиха с 0:1 от старозагорци

Еуфория в Пловдив! Над 10 000 викат за България

Огромен интерес към билетите за мача

Николай Минков: Искаме да сме в топ 3 и да спечелим Купата

Един от лидерите на Ботев Пловдив определи целите пред "канарчетата"

Генчев: Винаги може и по-добре

"Фабио Лима отново се контузи", потвърди треньорът на Левски

Локо Пловдив допусна поражение от Берое на "Лаута"

Старозагорци победиха с 1:0 в Пловдив

Левски надви Ботев Враца с 3:2 в контрола (ВИДЕО)

Бала, Сангаре и Ван дер Каап отбелязаха за "сините" на "Герена"

НСА допусна поражение в женската Шампионска лига

Расинг Юнион победи нашите момичета с 2:0 в Люксембург

Груев: Ако играем като отбор, ще победим

Халфът на Лийдс вярва в успеха срещу Северна Ирландия

Илиан Илиев: Интересът от феновете ни радва

Националният ни селекционер заяви, че мачът със Северна Ирландия няма да е лесен