3. Илиан Илиев: Не можем да изпускаме такива положения

Илиан Илиев: Не можем да изпускаме такива положения

Старши треньорът на елитния Берое Илиан Илиев остана разочарован от загубата на неговия отбор с 0:2 от тима на Локомотив (София), предаде репортер на Novsport.com

Старши треньорът на елитния Берое Илиан Илиев остана разочарован от загубата на неговия отбор с 0:2 от тима на Локомотив (София), предаде репортер на Novsport.com. Срещата се игра на стадион „Локомотив” в столичния квартал Надежда и бе дебютна за двата тима след подновяването на сезона в „А” група.

„Равностоен мач, в който Локомотив имаше щастието да отбележи през първото полувреме. Не съм доволен от това поражение и няма как да е иначе. Пропуснахме страхотни възможности за изравняване през второто полувреме и те ни костваха загубата. Не мисля, че сме били по-плахи през първото полувреме, но просто през втората част тръгнахме по-рисково напред и затова ни вкараха и втория гол. До последно можехме да изравним, но в крайна сметка получихме второто попадение, което и реши двубоя. Доволен съм от момчетата си, които дадоха всичко от себе си, но пропуснахме две страхотни възможности, които трябва да се вкарват. Нямаме право да пропускаме от такива ситуации. Контузията на Пейков най-вероятно е свързана с ребро, но ще разберем повече утре. Доволен съм от него, но има и други играчи, които могат да го заменят. Според мен съдията се представи слабо. Оценката за работата на един рефер се гради на броя на показаните от него картони, а в този мач те просто бяха прекалено много”, каза Илиан Илиев след мача.

Жребий за SESAME Купа на България - Втори предварителен кръг и Първи кръг финална фаза

Любо Пенев: Не наказваме грешките на противника

Треньорът на Локо Пловдив очаквано не беше доволен от загубата с 0:2 от ЦСКА 1948

Валентин Илиев: Нямам право да кажа, че сме играли слабо