3. ИЗВЪНРЕДНО: Още тревожни новини за Левски преди Берое

ИЗВЪНРЕДНО: Още тревожни новини за Левски преди Берое

Последният нов няма да е готов, Славчев полудя в Пловдив - удря си главата в рекламни пана

Треньорският щаб на Левски почти сигурно няма да може да използва последното попълнение на тима Гьоко Зайков и в домакинството на Берое.

Причината е, че северномакедонският централен защитник все още няма работна виза.

Той най-вероятно ще бъде на линия за двубоите на столичани след предстоящата пауза в първенството заради световните квалификации на националния отбор.

В първия двубой след нея сините са гости на Локо Пловдив.

26-годишният Зайков подписа с Левски до края на кампанията.

Той пристигна на "Герена" като свободен агент. Преди това бе част от белгийския елитен Шарльороа.

В този тим бе съотборник с Иван Горанов, който се върна под наем при сините.

През миналата кампания Зайков няма официален мач за Шарльороа, посочва „Тема спорт“ и допълва, че универсалният футболист на Левски Симеон Славчев е изпаднал в амок след поражението с 1:3 от Ботев Пловдив.

Той и съотборниците му бяха привикани от синята агитка след последния съдийски сигнал, феновете искаха да получат обяснение за поредната порция слаба игра и четвъртата загуба в пет шампионатни двубоя.

Още докато вървеше към ултрасите, Славчев размахваше юмруци и викаше някакви неща.

След това той започна да крещи: "Аз за тази публика и фланелка играя, бе!", ръкомахайки с юмрук. След това ненадейно се наведе и започна с все сила да блъска главата си в рекламните пана.

Всичко това ясно се вижда на видеоклип, който бе разпространен в социалните мрежи. Той е заснет от привърженик на Левски, присъствал в сектора за гости в Коматево. В мача срещу Ботев Пловдив Славчев, който е вътрешен халф, бе използван като централен защитник.

Той игра в тандем с кипъреца Христос Шелис. И двамата обаче не се представиха на ниво. Славчев си отбеляза автогол, с който резултатът стана 2:0 за домакините. Реферът Ивайло Стоянов пък подмина дузпа в полза на Ботев, направена от Шелис, допълва изданието.