3. ИЗВЪНРЕДНО: ЦСКА пробва да вземе крило от Серия "Б"

ИЗВЪНРЕДНО: ЦСКА пробва да вземе крило от Серия "Б"

ЦСКА преговаря с гамбиеца Ламин Джалоу, научи информира Спортал. 26-годишното крило е собственост на италианския Виченца. През миналия сезон той разочарова с изявите си, като вкара само 3 гола в Серия “Б” и треньорът Доменико Ди Карло е готов да се раздели с него.

Джалоу действа основно като дясно крило. Подобно на сънародника си Али Соу, и той има солиден опит по италианските терени и е бил част от Киево. За тима от Верона има 14 минути в Серия “А” през сезон 2016/17.

На Ботуша гамбиецът е носил още екипите на Салернитана, Чезена, Трапани и Читадела. Виченца го привлече през септември 2020 година с договор за три сезона.

Нападателят взе участие в 22 мача в Серия “Б”, в 12 от които беше титуляр. Попаденията си реализира срещу Реджана, Лече и Пескара.

Ламин Джалоу е национал на Гамбия, като дебютира за страната си през 2016 година. Оттогава има 14 мача и 1 гол - при равенството 1:1 срещу Бенин в квалификация за Купата на африканските нации през 2018 година.

700 000 лв. делят Левски от разрешително за строителство на нов стадион

"Сините" трябва да гарантират, че на мястото на "Герена" ще има ново спортно съоръжение