3. Красимир Чомаков: Оставете Стамен Белчев

Красимир Чомаков: Оставете Стамен Белчев

Не очаквах загубата от Ботев

Бившият играч на ЦСКА Красимир Чомаков сподели пред в. „Мач Телеграф“ мнението си за отпадането от Ботев Пд за Купата на България след общ резултат 3:0. Той коментира и смяната на собствеността при столичани.

„За съжаление това е пореден нулев сезон. Не очаквах загубата от Ботев Пд. Мисля, че ако през първото полувреме ЦСКА беше реализирал положенията си трябваше до почивката да е 3:1 за „червените“. Не се случи! Не успяха да материализират ситуациите пред противниковата врата и в крайна сметка Ботев Пд е на финал за Купата на България. Те успяха да вкарат в края на мача и там някъде срещата приключи, след като стана 3:0 общия резултат.

Аз съм на мнение, че ще е добре да се гласува доверие на Стамен Белчев и той да води отбора и след края на сезона. Не знам новите собственици с какви намерения и виждания за развитието идват, но определено на Белчев може най-после да му се даде шанс и да гради отбора от нулата. Трябва да му се даде време и да работи на спокойствие, за да приложи това, което иска. По всяка вероятност голяма част от тези играчи сега ще напуснат отбора и ще бъдат привлечени доста нови“, започна Чомаков. „Вярвам, че новите собственици идват с желанието ЦСКА да върви напред.

Златински: Мачът с Ботев Враца ще е труден

Новият треньор на Локо Пловдив говори преди официалния си дебют начело

Ще се справи ли Спартак (Вн) с Берое в efbet Лига

Спартак (Вн) се намира в много сложна ситуация след оттеглянето на благодетеля Павлин Николов, но първенството в efbet Лига не може да чака и поредният мач чука на вратата

Боримиров: В Левски винаги е имало напрежение

Изпълнителният директор на Левски заяви, че очаква победа в предстоящото дерби с ЦСКА