3. Крумовград удари поляци, Алекс Колев вкара 2

Крумовград удари поляци, Алекс Колев вкара 2

Преди седмица Корона Келце би ЦСКА, а днес загуби с 1:2 от дебютанта в елита

Александър Колев вкара два гола за ФК Крумовград за победата над полския Корона Келце с 2:1 в третата контрола от подготвителния лагер в Турция.

Българският тим поведе в 14-ата минута, когато Серкан Юсеин изведе Александър Колев и той с шут под гредата не сбърка - 1:0.

Тимът на Корона, който преди седмица победи ЦСКА с 2:0, стигна до изравнително попадение в 68-а минута, когато Трехо се озова сам срещу Благой Макенджиев и реализира за 1:1.

Поляците можеше да поведат в 84-а минута, когато получиха право да изпълнят дузпа, но вратарят на Крумовград спаси.

Минута по-късно Алекс Колев получи пас от Китанов и реализира на празна врата за 2:1.

Това е втора победа за Крумовград в Турция след успеха срещу унгарския Кечкемет (3:1).

Тимът има и равенство с друг полски тим Заглембе (1:1).

Шефът на Спартак Варна Павлин Николов с жест към клуба

Николов няма да има претенции към бъдещия собственик на "соколите"

Улаус Скаршем в конфликт с Томаш в ЦСКА?

Норвежецът не е доволен от статута си в отбора

Митов: Няма значение, че играчите са млади

"Трябваше да спечелим този мач", каза треньорът на Септември София

Ахмедов: Труден мач, показахме, че сме колектив

Героят за Спартак Варна беше избран за играч на мача след успеха над Септември София

Цветанов: Надявам се да има хубави дни за Спартак

Треньорът на Спартак Варна говори след успеха с 1:0 над Септември София

Спартак Варна превъзмогна трусовете и победи Септември София с 1:0 (ВИДЕО)