3. Левски би ЦСКА при юношите

Левски би ЦСКА при юношите

Тимът на Димитър Андонов триумфира в дербито

Юношите на Левски до 15 години победиха с 2:0 като гост връстниците си от ЦСКА в мач от 3-ия кръг на Елитната група в тази възраст.

„Сините“ имаха пълно превъзходство по време на целия мач, отбелязаха два гола, изпуснаха сериозен брой голови положение, а топката на два пъти срещна гредите на вратата на съперника.

Денислав Костов откри резултата в 27-та минута, след асистенция на след подаване на Александър Николов.

В 60-та минута Красен Крумов удвои резултата, възползвайки се от асистенция на Васил Киров.

Воденият от треньора Димитър Андонов отбор е на пето място в класирането с актив от 7 точки след първите четири кръга в надпреварата.

„Левски“ U15: 1. Александър Митев, 2. Крум Крумов, 3. Мартин Реджебов, 4. Мартин Грозданов, 5. Мариян Славчев (к), 6. Йоан Немчев (80 – 13. Янис Александров), 7. Александър Николов, 8. Денислав Костов (75 – 15. Александър Стоилов), 9. Красен Крумов (70- 13. Кристиан Шиячки), 10. Васил Киров, 11. Христиан Захариев.