Георги Тодоров продължава да води тренировките на „сините“

"Левски" продължава да е без треньор.

И днес „сините" излязоха на тренировка, водени от наставника, който преди седмица подаде оставка - Георги Тодоров.

За нов треньор на тима е спряган Славиша Стоянович. Все още обаче той не е пристигнал у нас, за да договори условията си за работа.

Словенският специалист вече веднъж беше начело на "Левски". През 2018 г. той води тима в 19 мача, в които записа 12 победи, 2 равенства и 5 загуби.

Ако пристигне на стадион "Георги Аспарухов", Стоянович ще трябва да се справя с тежка ситуация. В момента "сините" са на 12-о място в класирането след само 3 победи в 11 мача.

Освен това финансовите проблеми продължават и клубът се издържа от дарения през настоящата календарна година.

"Ще видим. Няма какво да чакате", беше лаконичният коментар на собственика на мажоритарния пакет акции на клуба - Наско Сираков, цитиран от bTV.

В последния си мач тимът загуби с 0:1 от "Лудогорец" и остава без победа срещу този съперник в Разград от 2013 г. насам.

В следващия кръг "Левски" приема носителя на Купата на България "Локомотив" Пловдив. Мачът е на 7 ноември.

Ето и седмичната програма на представителния отбор на ПФК Левски по дни:

4 ноември, сряда – 11:00 часа – тренировка (закрита за представителите на медиите);

5 ноември, четвъртък, 11:00 часа – тренировка (закрита за представителите на медиите);

6 ноември, петък, 17:00 часа – тренировка (открита за представителите на медиите в първите 20 минути);

7 ноември, събота, 17:30 часа – „Левски“ – „Локомотив“ (Пловдив), 12-ти кръг - Първа професионална лига – стадион „Виваком Арена – Георги Аспарухов“.

Добрин Гьонов: Всяко начало си има край