3. Левски търси първа победа след ерата "Мъри" срещу Берое

Левски търси първа победа след ерата "Мъри" срещу Берое

"Сините" приемат старозагорци от 20:00ч. днес

Левски приема Берое в двубой от 27-ия кръг на efbet Лига. Двубоят на стадион “Георги Аспарухов” стартира в 20:00 часа.

Домакините излизат в днешния мач като пети във временното класиране и при евентуална победа изравняват по точки четвъртия Черно море. “Сините” все още имат своите шансове и за топ 3, но за целта не трябва да правят грешни стъпки до края на шампионата. Момчетата на Елин Топузаков се намират в доста добра форма, като вече 7 мача са без загуба. В миналия кръг прекъснаха серията си от 4 поредни победи, след като направиха нулево равенство в голямото дерби срещу ЦСКА .

Иначе през седмицата “сините” се готвеха без Кристиан Димитров и Хосе Кордоба, които са под въпрос за днешната среща, а част от тренировките пропусна и Уелтон. По последна информация обаче бразилецът ще бъде на линия за мача с Берое.

“Заралии” пристигат в София като 12-ти в класирането и към момента попадат в групата от отбори, които ще играят плейоф за оставане в елита след края на редовния сезон. Старозагорци са с 24 пункта след 26 изиграни срещи и днес със сигурност им са нужни трите точки, ако не искат да се смъкнат още по-надолу в класирането. Берое е записал само една победа в последните си 7 срещи, дошла в гостуването на Спартак Варна преди два кръга.

Добрата новина за Николай Киров е, че той ще може да разчита на Калоян Кръстев, който се завръща в групата след контузия. Под въпрос до последно обаче е Бубакар Траоре, който все още има проблеми с документите и не може да бъде картотекиран.

Славия все още не е взела решение за френски защитник

Загорчич ще решава по-късно дали да задържи Жордан Варела

Феновете на „соколите“ отиват при играчите преди битката за Варна

Привържениците ще се съберат на последната тренировка на "соколите" преди мача с Черно море

Линдсет: Вече имаме треньор, който диша ЦСКА

Халфът на "армейците" говори за обстановката в отбора след треньорската смяна

Томаш: Не гледам класирането в момента

Той разкри кога ще пусне в игра Лиъм Купър

Жребий за SESAME Купа на България - Втори предварителен кръг и Първи кръг финална фаза