3. Литекс на крачка от четвъртфиналите за Купата на България

Литекс на крачка от четвъртфиналите за Купата на България

В рамките на девет минути от първото полувреме футболистите на практика си осигуриха участие в четвъртфиналите за Купата на България. Младият и в известна степен неопитен състав на Марица не успя да реализира противодействие на четирите бързи попадения от страна на ловчанлии.

В 11-ата минута Крум Бибишков след центриране от дясно се възползва от неразбирателство в защитната формация на домакините и безпроблемно изпрати топката зад стража Грабчев.

Четрири минути по-късно отново Бибишков се възползва от центриране на Бертен в наказателното поле, лесно надскочи бранителите на Марица и покачи резултата на 2:0.

Седрик Камбон сложи ранен край на двубоя с попадение от границата на наказателното поле.
Неразбирателството в защитата на пловдивчани позволи на Ивелин Попов да реализира четвъртия гол за Литекс с изстрел от малък ъгъл.

Младата формация на Марица успя да достигне до два по-опасни удара към вратата на гостите, но това се случи само след като Литекс понижи оборотите и позволи лекото разсейване.

В 39-ата Абушев стреля точно , но прекалено слабо, а в 44-ата най-чистото положение за своя тим изпусна Иванов, който не успя да преодолее авторитетната проява на вратаря Голубович.
Славия все още не е взела решение за френски защитник

Загорчич ще решава по-късно дали да задържи Жордан Варела

Феновете на „соколите“ отиват при играчите преди битката за Варна

Привържениците ще се съберат на последната тренировка на "соколите" преди мача с Черно море

Линдсет: Вече имаме треньор, който диша ЦСКА

Халфът на "армейците" говори за обстановката в отбора след треньорската смяна

Томаш: Не гледам класирането в момента

Той разкри кога ще пусне в игра Лиъм Купър

Жребий за SESAME Купа на България - Втори предварителен кръг и Първи кръг финална фаза