3. Локо (София) би Миньор след вратарска грешка (видео и снимки)

Локо (София) би Миньор след вратарска грешка (видео и снимки)

Столичният тим се наложи с 1:0 Миньор (Перник) в Банско

Локо (София) постигна втора победа по време на подготвителния си лагер в Банско. Столичният тим се наложи с 1:0 Миньор (Перник) на стадион „Св. Петър” пред около стотина зрители, сред които и изпълнителният директор Иво Тонев, предаде кореспондентът на Novsport.com в Благоевград.

Това пък последна проверка за „чуковете” на Антон Велков по време на първия лагер на отбора. Миньор регистрира две загуби (Монтана с 0:1 и Локо София с 0:1) и две равенства (със Септември Симитли 1:1 и със Славия 1:1).

Единственото попадение в днешния мач отбеляза Димо Атанасов в 52-ата след груба грешка на вратарят на перничани Иван Чворович. Стражът не успя да изчисти една върната към него топката и за крилото на Локомотив не бе проблем да я вкара в опразнената врата.

Мачът като цяло не бе особено атрактивен, като през първото полувреме ще се запомнят два удара на Горан Янкович и Мартин Камбуров от фаул. Уникален пропуск за Миньор през втората част направи новото попълнение Румен Рангелов в 61-ата минута, когато овладя топка на гърди и стреля от въздуха, но стражът Румен Тинков спаси.

В петък „железничарите” играят от 11:00 часа с Локо (Пловдив).

Кристиан Макун: Не мислех, че ще играя срещу ЦСКА

„Усилията и жертвата си струваха“, заяви героят на Левски

Още един кран на „Българска армия“ (ВИДЕО)

Втората фаза от реконструкцията на стадиона на ЦСКА продължава с пълна сила

Венци Стефанов след успеха на Славия: Не съм доволен!

"На вас нещо хареса ли ви?"

Играем само по едно полувреме, ядосва се треньорът на Локо (Сф)

„Това е страхотен проблем“, отчете Антон Велков

От Славия: Можехме да решим мача по-рано

„Явно в Славия всичко става по трудния начин", каза Мартин Кушев след 3:2 над Локо (Сф)

Президентът на БФС не вярва на слуховете, че национали са играли хазарт

Георги Иванов смята, че спортът у нас трябва да бъде държавна политика

НА ЖИВО: ЦСКА – Ботев (Враца) 1:0

Линейка откара Бусато в болница, гледайте и следете мача тук…

Георги Иванов за Левски: Не мога да махам и слагам глоби

"Не мога да определя чак като позорна загубата в Северна Ирландия", каза президентът на БФС