3. Локомотив Пловдив приключи с победа контролите (ВИДЕО)

Локомотив Пловдив приключи с победа контролите (ВИДЕО)

Преслав Боруков дебютира за новия си тим

Локомотив Пловдив приключи с победа контролите  (ВИДЕО)

Локомотив Пловдив победи с минималното 1:0 втородивизионния Хебър в последната си контрола преди подновяването на efbet Лига. Двубоят се проведе на стадион "Георги Бенковски" в Пазарджик.

Единственото попадение в мача беше дело на Парвиз Умарбаев. Неофициален дебют за „смърфовете“ направи Преслав Боруков, който е най-новото попълнение в тима на Александър Тунчев.

Днешната проверка беше седма за Локомотив Пловдив. Преди нея Локо записа четири победи, едно равенство и една загуба.

В 17-ата минута пловдивчани създадоха първата опасност пред една от двете врати. Бирсент Карагарен отправи удар, но стражът на Хебър изби.

Пет минути преди почивката „смърфовете“ поведоха. Съдията отсъди пряк свободен за пловдивчани, а Умарбаев прати топката директно във вратата.

В 69-ата минута Карагарен бе изведен на добра позиция, стреля право в стража на “зелените”. Четири минути по-късно гостите имаха нова възможност. Защитник на Хебър обаче притича преди Боруков да стреля.

В 83-тата минута слаб изстрел на Боруков беше спасен от вратаря на Хебър.

Първият официален мач за Локомотив Пловдив през пролетния дял от шампионата е срещу Левски.

Феновете на Локо Пловдив искат Крушарски и ръководството вън

Левски получи 1000 билета за гостуването на Славия

Цената на пропуските е 20 лева

Любо Пенев: Не наказваме грешките на противника

Треньорът на Локо Пловдив очаквано не беше доволен от загубата с 0:2 от ЦСКА 1948

Валентин Илиев: Нямам право да кажа, че сме играли слабо