3. Локомотив (Сф) с лека победа над Беласица - 3:1

Локомотив (Сф) с лека победа над Беласица - 3:1

Локомотив (Сф) победи Беласица с 3:1

Локомотив (Сф) победи Беласица с 3:1. Пред около 500 зрители на стадион "Локомотив" домакините победиха без много усилия гостуващия отбор на петричани.

Преди началото на мача феновете изразиха своя протест срещу слабото представяне на тима, като оставиха картонени изображения без лица в центъра на сектор В, а агитката, която дойде през второто полувреме, я нямаше.

Първото полувреме беше по-динамично. Домакините вкараха три гола чрез Богданович, Атанасов и Джилас и така си осигуриха спокойствието до последния съдийски сигнал.

Първо в 6-ата минута Богданович опита красив удар, обръщайки се на 180 градуса, но ударът му мина на сантиметри от вратата на Беласица. В 12-ата минута футболистът поправи грешката си след прострелен пас на Златински и така откри резултата за Локомотив (Сф).

И след попадението първото полувреме продължи да протича под диктовката на домакините. В 27-ата минута Димо Атанасов направи 2:0 за Локомотив след удар от границата на наказателното поле. След гола играта се успокои. В 39-ата минута Владимир Джилас оформи класическото 3:0 с удар отблизо.

С началото на втората част играта стана бавна и накъсана. Освен лош футбол зрителите видяха две интересни ситуации. Първата бе почетният гол за Беласица. Нападателят на гостите Кабранов прехвърли в 55-ата минута от центъра на терена вратаря на Локомотив Игор Бонджулич.

Другият момент сътвори реферът Мартин Богдев, който, унесен от лежерното темпо на мача, се спъна в топката и падна малко преди края.

След победата Локомотив (Сф) са 4-ти с 19 точки. Беласица са последни с 5 точки.