3. Локомотив (София) направи 1:1 с чешкия Виктория (Жижков)

Локомотив (София) направи 1:1 с чешкия Виктория (Жижков)

Локомотив (София) направи 1:1 с чешкия Виктория (Жижков) в контролна среща, която се игра на стадион "Ормидия". Столичнаи играха добре срещу своя съперник, но въпреки това не успяха да стигнат до победата. В 17-ата минута гостите можеха да открият резултата, но удар на Шванцера удари греда. В 35-ата минута се откри първото по-опасно положение пред футболистите на Локо. В ситуацията Шпишич нацели гредата, след което Караджинов довкара топката в мрежата, но попадението бе отменено заради засада. В 64-ата минута "железничарите" откриха резултата. В ситуацията Златински подаде наляво към Митев, а последният прехвърли вратаря на чехите Барталски и даде преднина на Локомотив. В 73-ата минута Добрев извърши нарушение срещу противников играч на границата па пеналта. След центриране Сабоу с глава прати топката във вратата на Галев и изравни резултата. В мача имаше и доста нерви, тъй като в 80-ата минута Караджинов бе изгонен, след като се спречка с противников футболист. До края на срещата двата тима не успяха да си вкарат още попадения.

Локомотив (София) направи 1:1 с чешкия Виктория (Жижков) в контролна среща, която се игра на стадион "Ормидия". Столичнаи играха добре срещу своя съперник, но въпреки това не успяха да стигнат до победата.

В 17-ата минута гостите можеха да открият резултата, но удар на Шванцера удари греда. В 35-ата минута се откри първото по-опасно положение пред футболистите на Локо. В ситуацията Шпишич нацели гредата, след което Караджинов довкара топката в мрежата, но попадението бе отменено заради засада.

В 64-ата минута "железничарите" откриха резултата. В ситуацията Златински подаде наляво към Митев, а последният прехвърли вратаря на чехите Барталски и даде преднина на Локомотив.

В 73-ата минута Добрев извърши нарушение срещу противников играч на границата па пеналта. След центриране Сабоу с глава прати топката във вратата на Галев и изравни резултата.

В мача имаше и доста нерви, тъй като в 80-ата минута Караджинов бе изгонен, след като се спречка с противников футболист. До края на срещата двата тима не успяха да си вкарат още попадения.

Дъщеря на легенда на Спартак Вн нажежи страстите преди варненското дерби

Тя поиска да махнат плакатите

ЦСКА благодари на феновете си

Вижте какво написаха "червените"

700 000 лв. делят Левски от разрешително за строителство на нов стадион

"Сините" трябва да гарантират, че на мястото на "Герена" ще има ново спортно съоръжение