3. Локомотив София започна с победа при Дончич

Локомотив София започна с победа при Дончич

"Железничарите" надвиха с 3:1 дубъла на ЦСКА 1948

Локомотив София победи ЦСКА 1948 II с 3:1 в контролна среща, играна на “Арена Царско Село”. Това беше първи двубой на столичните “железничари” под ръководството на новия старши треньор на тима Данило Дончич.

Резултатът беше открит от ЦСКА 1948 II в 31-ата минута. Играч на “червените” беше съборен в наказателното поле и те получиха дузпа, която беше реализирана от Мариян Тонев.

Само две по-късно Локомотив изравни. След удар на Симеон Мечев, топката уцели Карлос Франса. През първата част не паднаха други попадения.

В 55-ата минута тимът на Дончич направи пълен обрат. На свой ред столичните “железничари” получиха 11-метров наказателен удар, който беше реализиран от Димитър Митков. Крайният резултат беше оформен след нов гол на Митков в 71-ата минута.

При подновяването на шампионата в efbet Лига, Локомотив София ще гостува на Славия.