3. Лудогорец и Верея завършиха 0:0 в дебюта на Бруно Рибейро (+СНИМКИ)

Лудогорец и Верея завършиха 0:0 в дебюта на Бруно Рибейро (+СНИМКИ)

Разградчани стартираха контролите

Oтборът на ФК Верея завърши 0:0 срещу шампиона Лудогорец в контролна среща, която се проведе на стадиона в Смолян, съобщи сайтът на старозагорския клуб. Двубоят, който бе неофициален дебют за новия треньор на разградчани Бруно Рибейро, премина в две полувремена от по 30 минути.

През първата част старозагорският тим имаше няколко възможности да открие резултата. Нападателят Деян Христов отправи два опасни удара към вратата на Лудогорец, но топката преминаваше покрай гредите.

Във втората част футболистите на ФК Верея продължиха да играят силно и равностойно срещу Лудогорец. А нападателят от Кот д'Ивоар Андерсон пропусна най-чистото положение, след като на празна врата не успя да засече топката в мрежата. Освен него, и Костов пропусна едно положение.

Първи минути със зелената фланелка на „орлите“ записа и привлеченият от АПОЕЛ (Тел Авив) бразилски полузащитник Лукас Саша.

Бруно Рибейро започна в състав: Стоянов – Витиня, Преслав Петров, Саша, Ангуло, Ернандес, Марселиньо, Вандерсон, Мисиджан, Кишада и Хамза. Впоследствие в игра се появиха вратарят Чворович, Василев, Анисе и Веселин Любомиров. Именно последният можеше да донесе победата на шампионите през второто полувреме, но пропусна.

В срещата участие не взеха футболистите, на които бе дадена по-дълга почивка заради ангажименти в националните си отбори – Дяков, Л. Александров, Ал. Александров, Златински, Терзиев, Моци и Милан Борян.

Във вторник след обяд Лудогорец напусна базата си в Смолян, като футболистите получиха почивка. В петък сутринта шампионите заминават за Австрия, където ще протече вторият подготвителен лагер.

Съставът на ФК Верея: Вълков, Пидев, Радев, Желев, Любенов, Митев, Петров, Яшар, Плахов, Христов, Винков /Данчев, Али, Ганев, Ботев, Кацаров, Васев, Иванов, Илиев, Андерсон, Костов/

В ЦСКА акцентират на тактическата подготовка преди Септември

ЦСКА продължава да се готви за предстоящия мач със Септември в събота

Двама от Славия аут за Черно море

Загорчич определи групата на Славия за домакинството на Черно море

Генчев: Сираков дойде в Дряново и ме убеди да подпиша с Левски

„В Левски пристигнах на 18“, спомня си треньорът на „сините“ Станислав Генчев

ЦСКА срещу Фратрия и столично дерби в осминафиналите за Купата на БФС при юношите

ЦСКА защитава своя трофей при старшата възраст, вижте пълния жребий

Станислав Генчев хвали Ивелин Попов (ВИДЕО)

Треньорът на Левски говори за Попето преди сблъсъка с Ботев (Пловдив)

Илиан Илиев събира националите в неделя

От БФС обявиха пълната програма на България за мачовете с Люксембург и Северна Ирландия