3. Лудогорец напълни кошницата на молдовци и ги отпрати след 7:0

Лудогорец напълни кошницата на молдовци и ги отпрати след 7:0

Възпитаниците на Ивайло Петев не се разсеяха от знойните украинки, от които бе съставена съдийската бригада, и вкараха седем гола на съперниците си

Лидерът в класирането на "А" група Лудогорец разгроми със 7:0 молдовския тим на Нистру в приятелска среща, играна в Анталия. Двубоят бе контролиран изцяло от футболистите на Ивайло Петев, като те оформиха убедителната победа в последните минути на мача. Любопитен факт около контролата бе участието на 4 приятни за окото украинки, които представляваха съдийската бригада днес.

Съставът на Петев натисна молдовците още в първите минути след началния съдийски сигнал, даден от главната дама на съдийската бригада. В 10-та минута Дяков отправи първия изстрел в мача, но той бе спасен от стража на Нистров. В 12-та минута след пробив на Витиня отляво топката бе центрирана към Марселиньо, който откри от въздуха за 1:0.

В 36-та минута Мирослав Иванов покачи на 2:0 след подаване на Иван Стоянов, а три минути преди края на полувремето Емил Гъргоров оформи класическото 3:0 с гол от дузпа, отсъдена за фаул срещу Витиня.

Втората част започна с почти напълно променения състав на разградчани и резервата Димо Бакалов вкара за 4:0 в 77-та минута, секунди след като бе влязъл в игра. Кабаселе вкара за 5:0 след добър удар от средна дистанция, а Шоко и Георги Костадинов оформиха крайното 7:0 след попадения в 90-та минута.

Това бе втора победа за тима от Разград по време на лагера в Турция. Другият успех бе срещу украинския Таврия с 4:2.

Лудогорец: Урош Голубович, Витиня, Александър Барт, Любомир Гулдан, Йордан Минев, Светослав Дяков, Станислав Генчев, Мирослав Иванов, Иван Стоянов, Марселиньо, Емил Гъргоров (Теро Мантула, Димо Бакалов, Кристиян Кабаселе, Младен Касчелан, Михаил Александров, Диян Димитров, Шоко, Кишада, Георги Костадинов)

Равносметка: ЦСКА с рекордна селекция

Лиъм Купър стана №1 по заплата за всички времена

НА ЖИВО: Хебър - Септември Сф 0:1

"Зелените" с човек по-малко, гледайте мача тук...

Удариха нова тесла на феновете на Черно море преди битката за Варна

Невиждана охрана за битката за Варна

Полицията ще е на щрек за евентуални сблъсъци между двете агитки

Славия все още не е взела решение за френски защитник

Загорчич ще решава по-късно дали да задържи Жордан Варела

Феновете на „соколите“ отиват при играчите преди битката за Варна

Привържениците ще се съберат на последната тренировка на "соколите" преди мача с Черно море

Линдсет: Вече имаме треньор, който диша с ЦСКА

Халфът на "армейците" говори за обстановката в отбора след треньорската смяна

Томаш: Не гледам класирането в момента

Той разкри кога ще пусне в игра Лиъм Купър

Жребий за SESAME Купа на България - Втори предварителен кръг и Първи кръг финална фаза