3. Лудогорец не можа да бие 4-ия в Словакия (видео)

Лудогорец не можа да бие 4-ия в Словакия (видео)

"Орлите" от Разград завършиха 0:0 със Сеница

Отборът на Лудогорец записа второ равенство в зимните си контроли, след като днес завърши 0:0 с 4-ия в словашкото първенство Сеница.

Двубоят се игра в турския курорт Белек и бе изгледан на живо от президента на Локо (Пловдив) - Коко Динев, както и от помощника на националния селекционер Любослав Пенев - Давид Родригес.

В предишните си контроли "орлите" от Разград завършиха наравно 3:3 с Рух Хожув, паднаха катастрофално с 2:6 от Волин Луцк и победиха Пирин (Гоце Делчев) с 6:0 и Септември (Симитли) с 3:0. Лудогорец има и една прекратена контрола - срещу Пирин (Разлог) при резултат 4:0 за разградчани.

Мачът премина под диктовката на българите, които наложиха своето темпо още от началните минути, като в началото Витиня стреля опасно, но над словашката врата.

Като цяло обаче, интересните положения пред двете врати през тази първа част се брояха на пръстите на едната ръка. В 38-ата минута тимът на Сеница можеше да излезе напред в резултата, след като Стъмад засече с глава центриране от фаул, топката срещна гредата и попадна във Вилковски, който шутира от движение, но Голубович спаси.

До края на полувремето гол не падна и така двата тима се оттеглиха на почивка при нулево равенство.

Втората част стартира с няколко смени и хубав диагонален изстрел на Марселиньо, който обаче бе спасен от стража на словаците.

В 75-ата минута българите поискаха дузпа за падане в наказателното поле на Кишада, но такава не бе отсъдена.

Така дойде 79-ата минута, когато "орлите" от Разград изтърваха и най-чистото си положение в мача. Тогава Александров бе изведен очи в очи със стража на Сеница, който обаче внимаваше и спаси удара му с крак.

Двубоят завърши със силен натиск на Лудогорец и два удара от дистанция на Марселиньо, които обаче не доведоха до нищо сериозно пред вратата на Камеш.

Гол до края на мача обаче не падна и така Лудогорец завърши наравно 0:0 контролата си със Сеница.

Състав на Лудогорец: Голубович, Минев, Барт, Гулдан, Витиня, Генчев, Дяков, Марселиньо, Гъргоров, Александров, Бакалов
Резерви: Петр, Аргилашки, Кашчелан, Мантуля, Шоко, Иванов, Кишада, Сантос, Костадинов, Димитров, Хронец, Кабаселе.
Феновете на Локо Пловдив искат Крушарски и ръководството вън

Левски получи 1000 билета за гостуването на Славия

Цената на пропуските е 20 лева

Любо Пенев: Не наказваме грешките на противника

Треньорът на Локо Пловдив очаквано не беше доволен от загубата с 0:2 от ЦСКА 1948

Валентин Илиев: Нямам право да кажа, че сме играли слабо