Лудогорец продължава с победите след 4:1 над Университатя (ВИДЕО)

Разградчани са безгрешни в лятната си подготовка до момента

Лудогорец постигна нова победа в лятната си подготовка, след като победи категорично Университатя (Крайова) с 4:1 в Австрия.

След половин час игра бившият защитник на Левски Гьоко Зайков сгреши и топката му бе отнета от Педро Нареси, който я пусна към Рик Джонатан. Седмицата на Лудогорец веднага комбинира с Кайо Видал на левия фланг. Видал бе оставен съвсем сам и безпроблемно вкара гол за 1:0!

Лудогорец вкара втори гол 7 минути по-късно. Ивайло Чочев отне топката в центъра на терена. Последва страхотно извеждащо подаване към Рик Джонатан, който бе задължен да вкара, останал сам срещу вратаря, и го стори, преодолявайки Лунг!

"Орлите" упражниха натиск към вратата на Университатя в началото на второто полувреме. В 54-ата минута Бърнард Текпетей центрира ниско от ъглов удар вдясно от вратата. Топката мина през цялото наказателно поле и стигна до Сон, който с удар извън наказателното поле вляво от вратаря прати топката за трети път в мрежата!

о-добрата игра на българския шампион продължи, а 2 минути след изтичането на час игра Зайков сбърка с едно подаване напред и Чочев спечели топката. Последва пас към Руан Круз, който уцели левия страничен стълб на вратата на Университатя, но при добавката Чочев реализира.

Тимът от Крайова, все пак, успя да порази вратата на разградчани, като това се случи в 66-ата минута, когато Елвир Колич засече центриране от крилото и преодоля Хенрик Бонман, но силите на румънския тим стигнаха само до там.