3. Лудогорец разгроми Етър (ВИДЕО)

Лудогорец разгроми Етър (ВИДЕО)

Аржентинецът Матиас Тисера с хеттрик в проверката

Лудогорец обърна и победи с 5:1 Етър в контролна среща, изиграла се на базата „Гнездо за орли“. Гостите поведоха с гола на Ловре Кнежевич, но разградчани направиха пълен обрат с попаденията на Рик Джонатан и новото попълнение Тиаго. След това с хеттрик на Матиас Тисера домакините подпечатаха победата си.

Първият изстрел в мача отправи Каули Оливейра в 4-тата минута. Той обаче премина покрай целта.

Етър продължи да се противопоставя добре на лидера в efbet Лига и в 38-ата минута излезе напред в резултата. Ромееш Ивей изведе Даниел Младенов. Той успя да си освободи пространство и пусна към Ловре Кнежевич. За него остана най-лесното – да се разпише на празна врата.

Отговорът на Лудогорец дойде мигновено. В 43-тата минута Рик Джонатан получи в предни позиции и с лекота успя да преодолее стража на търновци.

Разградчани заиграха по-агресивно през втората част и в 53-тата минута поведоха. Сисиньо получи в наказателното поле. Той успя да намери Тиаго. Бразилецът нямаше как да пропусне – 2:1.

Десет минути по-късно започна шоуто на Матиас Тисера, който за кратко време наниза три попадения. Първо аржентинецът се разписа в 66-ата минута за 3:1, а секунди по-късно покачи до 4:1. Именно нападателят оформи крайния резултат в 73-тата минута. Той овладя на границата на наказателното поле, успя да пробие и с лекота оформи своя хеттрик.