3. Лудогорец с първа победа в контролите в Австрия, фурор на Ромарио

Лудогорец с първа победа в контролите в Австрия, фурор на Ромарио

Новият член на родната „А” група – Лудогорец (Разград) започна с победа контролите си на австрийска земя, след като се наложи с 4:3 над румънския Спортул

Новият член на родната „А” група – Лудогорец (Разград) започна с победа контролите си на австрийска земя, след като се наложи с 4:3 над румънския Спортул. Срещата се игра на стадиона в гран Инсбрук, а фурор за българите направи бразилецът Ромарио, който се отчете с хеттрик. Звездата на румънците – Добре, пък не остана по-назад, след като също вкара три попадения в противниковата врата.

Мачът започна отлично за Лудогорец, след като в 7-та минута се възползва от перфектно извеждащо подаване на Ремзи.

Само 4 минути по-късно българите вече водеха с 2:0 с нов гол на Ромарио, този път след асистенция на Мирослав Иванов.

Доминацията на възпитаниците на Ивайло Петев продължи и в 15-ата те вече водеха с 3:0, след като Ромарио довкара избита от румънския вратар топка след удар на бранителя Рамон.

Все пак Спортул се върна в мача в 37-ата минута с гол на Добре, но в 43-ата Мирослав Иванов с премерен удар от границата на наказателното поле отново направи преднината на българите на 3 гола.

През втората част Лудогорец намали рязко оборотите, което даде възможност на румънците да опитат да обърнат развоя на срещата в своя полза. В 68-ата Добре намали на 2:4, а само 120 секунди по-късно, отново той, оформи и крайното 3:4.

Следващата контрола на тима на Разград е още днес от 19:00 часа срещу тима на Васлуй.
Любо Пенев извлече повече позитиви от контролата с Берое

"Смърфовете" загубиха с 0:1 от старозагорци

Еуфория в Пловдив! Над 10 000 викат за България

Огромен интерес към билетите за мача

Николай Минков: Искаме да сме в топ 3 и да спечелим Купата

Един от лидерите на Ботев Пловдив определи целите пред "канарчетата"

Генчев: Винаги може и по-добре

"Фабио Лима отново се контузи", потвърди треньорът на Левски

Локо Пловдив допусна поражение от Берое на "Лаута"

Старозагорци победиха с 1:0 в Пловдив

Левски надви Ботев Враца с 3:2 в контрола (ВИДЕО)

Бала, Сангаре и Ван дер Каап отбелязаха за "сините" на "Герена"

НСА допусна поражение в женската Шампионска лига

Расинг Юнион победи нашите момичета с 2:0 в Люксембург

Груев: Ако играем като отбор, ще победим

Халфът на Лийдс вярва в успеха срещу Северна Ирландия

Илиан Илиев: Интересът от феновете ни радва

Националният ни селекционер заяви, че мачът със Северна Ирландия няма да е лесен