3. Лудогорец с втора поредна категорична победа в Смолян

Лудогорец с втора поредна категорична победа в Смолян

Шампионите разгромиха с 14:0 четвъртодивизионния Първомай

Отборът на Лудогорец постигна втора поредна победа на лагера в Смолян, след като разгроми четвъртодивизионния Първомай с внушителното 14-0, предаде кореспондент на Novsport.com от Смолян. Дебют за разградчани направи новото попълнение на тима Христо Златински, който изигра цяло второ полувреме.

Шампионите отбелязаха 6 от попаденията си през първата част, а останалите 8 гола паднаха през второто полувреме.

Кишада откри още в 5-ата минута, а 3 по-късно Георги Костадинов удвои. В 20-ата минута бразилецът направи резултата класически, прехвърляйки вратаря на Първомай.

Мирослав Иванов отбеляза нови 2 гола за Лудогорец между 27-ата и 32-ата минути. В 37-ата пък Костадинов вкара втория си гол в мача след като се оказа най-съобразителен при центриране от корнер.

През второто полувреме старши-треньорът на шампионите Ивайло Петев смени целия си състав, но головете в противниковата врата продължиха да падат.

Още в 50-ата минута Марселиньо вкара с глава, а 10 по-късно Йордан Минев също се разписа. Иван Стоянов пък направи 9-0 в 63-ата минута.

В края на мача паднаха нови 5 гола. Безяк реализира хеттрик, а Китов и Стоянов добавиха по още едно попадение за изразителния успех.

Титулярен състав на Лудогорец: Чворович, Шоко, Велков, Барт, Витиня, Бургзорг, Костадинов, М.Иванов, М.Александров, Ешпиньо, Кишада

През второто полувреме в игра се появиха следните футболисти: Аргилашки, Минев, Моци, Мантула, Марем, Златински, Дяков, Милисавлевич, Стоянов, Марселиньо, Китов и Безяк.

На проби в Лудогорец пък е Костадин Велков, който през миналия сезон носеше екипа на Локомотив (София).

Равносметка: ЦСКА с рекордна селекция

Лиъм Купър стана №1 по заплата за всички времена

НА ЖИВО: Хебър - Септември Сф 1:2

"Зелените" с човек по-малко, гледайте мача тук...

Удариха нова тесла на феновете на Черно море преди битката за Варна

Невиждана охрана за битката за Варна

Полицията ще е на щрек за евентуални сблъсъци между двете агитки

Славия все още не е взела решение за френски защитник

Загорчич ще решава по-късно дали да задържи Жордан Варела

Феновете на „соколите“ отиват при играчите преди битката за Варна

Привържениците ще се съберат на последната тренировка на "соколите" преди мача с Черно море

Линдсет: Вече имаме треньор, който диша с ЦСКА

Халфът на "армейците" говори за обстановката в отбора след треньорската смяна

Томаш: Не гледам класирането в момента

Той разкри кога ще пусне в игра Лиъм Купър

Жребий за SESAME Купа на България - Втори предварителен кръг и Първи кръг финална фаза