3. Лудогорец търси трите точки срещу Черно море, но не с всички сили

Лудогорец търси трите точки срещу Черно море, но не с всички сили

Най-вероятно Павел Върба няма да пусне най-доброто днес с мисъл за Мидтиланд в сряда

Шампионът Лудогорец гостува на Черно море в двубой от 3-ия кръг на efbet Лига тази вечер от 21:00 часа, но голяма част от мислите на разградчани вече са насочени към сблъсъка с Мидтиланд от квалификациите за Шампионската лига. Това, както и фактът, че Черно море по традиция играе много силно на "Тича", прави мача непредвидим. "Моряците" имат 4 точки до момента и при победа могат да оглавят класирането.

Илиан Илиев няма кадрови проблеми и ще заложи на оптимален състав. Наставникът на варненци обмисля да пусне като титуляр новото попълнение Файсел Касми, който отбеляза гол в контролата срещу Черноморец (Балчик). По-вероятно е обаче белгиецът да се появи след почивката.

В предни позиции за Черно море ще започне Исмаил Иса, а зад него ще действат Родриго Енрике, Илиан Илиев-младши и Матиас Курьор.

За гостите след наказание се завръща капитанът Светослав Дяков, който най-вероятно ще си партнира в халфовата линия с Анисе Абел, а Стефан Баджи и Алекс Сантана ще получат почивка. Старши треньорът Павел Върба почти сигурно ще остави на пейката и още няколко титуляри - Сисиньо, Антон Недялков и Каули. В атака ще бъде предпочетен Клаудиу Кешерю пред Ихиньо Марин.

Балансът между Черно море и Лудогорец е категорично в полза на разградчани - 16 победи, 6 равенства и само 4 поражения.

Илиан Илиев: Бяхме почти перфектни! Стана истински празник за Варна!

Треньорът на Черно море бе много доволен от успеха в дербито срещу Спартак

Кириякос за призивите на феновете на Спартак (Варна): Всеки има право на мнение!

"Дузпата ни извади от равновесие", коментира той след загубата в "морското" дерби

Феновете на Спартак (Варна) призоваха Георгиу да си подаде оставката

"Соколите" загубиха от Черно море с 0:2

Венци Стефанов: Едва ли Загорчич е забравил телефона ми, може да ми се обади

Босът на Славия коментира нападките срещу него

Алекс Колев: Знаехме, че ни очаква тежък мач, тъй като Левски играе трудно тук

Нападателят все пак бе доволен от успеха над Славия

Заги с тежки критики към ръководството на Славия: Обстановката е трагична!

Той бе много разочарован след загубата от Левски

Генчев: Трябва да си извадим много поуки от този мач

Той все пак бе доволен от успеха над Славия

Добруджа надви с лекота Славата на "Дружба", Арангелов започна с победа начело на Ловеч